Haige armastusest 03.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tunnen et olen haiglaselt armukade oma mehe peale ja ei suuda mitte midagi selleks ette võtta.Kui mu mees lihtsalt räägibki teise naisega lähen ma närvi ja kui juhtub et ta on teisega lihtsalt koos;näiteks teeb tööd temaga,siis lähen paanikasse.Mulle öeldakse et ole tugev ja ära tee väljagi aga see on võimatu kui näen oma meest teise naisega suhlemas.Kui ma olen niisama siis saan aru küll et see on tobedus minu puhul aga kui on moment et näen teda teisega keerab mõistus ära.Palun aidake mida ma peaks tegeme endaga et sellist armukadedust ei tekiks.Kui ma saaks ennast korda oleks kõigil rahulikum elada:nii minu mehel kui minul endal.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Ebaadekvaatset mõtteküllust esineb. Inimese keha annab mõjutada. Terves kehas terve vaim. Ka vaimlised harjutused olemas.
Asja olemus selgub "pihitoolis" e psühhiaatri vastuvõtul. Siis saate ka konkreetsemaid soovitusi.
Ja mees ei ole Teil ka ju väljamaal Ameerikamaa sõdalasi abistamas.
Palju Teil Lapsi on? Miks rohkem ei ole? Kas Talle Lapsed meeldivad?
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet