öine higsistamine 05.01.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Ma ei tea kas te olete õige arst kelle poole pöörduda aga häda on järgmine:nimel öösiti näen ma väga-väga palju unenägusi nii häid kui halbu ja higistan hullemini kui saunas,nii juba viimased 3 nädalat.Siis sai töö läbi(töötu nüüd).Võib ju arvata et ma olen stressis või midagi aga töölt ära tulemine ongi nagu väike puhkus ju.Teine lugu on alkohooliga,kui olen seda tarvitanud siis ei higista üldse.Mingi närvid viga vist ikka-üldse ma räägin unes tihti ja kunagi olin ka kuutõbine ja praegu juhtub ka mõnikord kui olen alkoholi tarvitanud aga see selleks-kuidas ma sellest higistamisest lahti saaks??? Tänan.24 aastane olen.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Stress ja sisepinged vajavad kõrvaldamist. Osa asju saate omal käel teha - kehaline aktiivsus, veeprotseduurid, rahustavad teed, psühhoregulatsiooni-harjutused. Uue töökoha peate ka ise leidma. Kärakat võib veidi tarvitada vaid siis kui kõik eriliselt korras on. Mure-probleemide perioodil ei jooda vaid otsitakse lahendeid. Osas küsimustes saab Teid aidata psühhiaater. See närv-higistamine on kõrvaldatav.
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Öine värin

Tere! Minu mureks on öine värin kehas. Nimelt jään küll magama., kuid järsku ärkan selle peale, et kogu keha väriseb. Põdesin hiljuti koroona at. Milles võib asi olla?

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Koroona asi (kõrvaltoimed kaovad, vaja veidi kannatlikkust).
Mg tabletid apteegi vabamüügist või mineraalvesi (Borjomi on hea).
Õhtul teha veidi "titesiputusi" - selili ja jäseimeid siputada ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: