Vastav kirjandus 27.11.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere,dr.Ennet!
Mulle väga meeldivad teie eneseabistamis võtted ja see "prillide" värk.Olen sellest saanud palju jõudu ja see on tekitanud minus huvi end ise aidata.Kuna ma ise olen Tartust ei ole mul võimalik Teie poole pöörduda ja kahjux siin vist ei ole sellist toredat arsti,kes mulle meelt mööda olex.Aga siit kirjade vahelt on natuke raske neid asju üles leida,seega tahtsingi küsida,et ega teil pole mõnd raamatut või ajakirja artiklit mulle oma õpetustega soovitada.
Ette tänades!
Nt!Mäletan ma et kunagi oli mul kodus nagu mingi voldik teie harjudustega!?Aga kolmise käigus on see kaotsi läinud:(

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Broshüürid "Tervenemine vaimu läbi" 1. kuni 8. on olemas. Muud lood ja ütlemised on eri ajakirjades laiali. Mitmed materjalid ka vastavate loengute-õppuste materjalidega avaldatud. Neti otsingust leiate ka üht-teist, kliinik. ee annab ka mõned mõtted.
Parimate tervitustega,
Jüri O.-M. Ennet