peatrauma 13.11.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ee olen see peatraumaga... selline asi veel et kas see on norm. kukkumise tagajärjel et pea tagant tundub kylm eriti siis kui pea padjal on... et k6rvataha lööb valu ja vahest ka l6ualuusse...ja pidevalt on selline tunne et kuklapiirkond on mitmex tykix...loodan et saite mu jutust aru ja tänan vastuse eest:)

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Norm on siis kui on hea ja miski ei häiri.
Neuroloog uurib, teeb vajalikud uuringud, annab ravimi ja soovitused.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet