rohi 08.09.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Olen võtnud fevariini kaks nädalat, õhtuti pool tabletti, nüüd arst soovitas võtta õhtuti terve tableti, see tekitas minus jälle ärevusseisundi ja pearingluse. Arst käskis ikka edasi võtta, arvas et see läheb paari päevaga mööda, kui annust suurendada. Kas võiks seda ravimit võtta õhtul pool tabletti ja hommikul pool tabletti. muidu mõjuvad need tabletid päris hästi.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Fevarini (fluvoxamin) tablette on mitmes suuruses. On 50 ja on ka 100 milligrammised. Millised on Teie repertuaaris? Kuni 100-150 mg võib ühekorraga ja õhtul võtta.
Annust võib ka jagada, võite osa hommikul võtta. Teil peab paremaks minema. Konsulteerige rohkem oma tohtriga.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet