Donormyl doxylamin INSOMNIA 04.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mis rohi see on ja kuidas see mõjub?Mul on viimasel ajal probleeme unega,võtsin eile siis 1tableti.Jube vastiku aspiriinimaitsega oli,erilist mõju ei tundnudki.Infoleht on vene keelne.Kui tugev rohi see on ja kas seda võib kasutada(tähtaeg on 2007a nov).Mis oleks Eestis analoogne rohi?Dormikum?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Infolehelt saate tarkust. Mina seda rohtu ei tea. Kui toimet ei ole, siis Teile ei sobi. Turult ostke ikkagi rohkem juur- ja puuvilju ja see on tervislik. Tervislikud elukombed ning sport on kasuks. Unehäiretest olen varem kirjutanud - vt. varasemaid. Apteegis on ka vabamüügi rohte uneprobleemide leevendamiseks. Kui ikkagi unehäire püsib - psühhiaatri vastuvõtule.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet