buliimia mõju rasedusele 11.08.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!

Olen väga mures, kuna olen kannatanud 7-8 aastat buliimia all. Nüüd olen kuu aega (täpsemalt 6 nädalat) rase olnud ning oksendanud siiski veel u. 5 korda, kuna ei taedanud rasedusest veel midagi. Kas need raseduse aegsed esilekutsutud oksendamised võivad kuidagi loote arengut kahjustada. Olen tõeliselt mures ning oleksin kogu südamest tänulik, kui Te leiaksite aega minu murele vastata.

Teid juba ette tänades.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Varem juba sellele vastasin.
Need eelnevad oksendamised ei kahjusta Teie Last. Edaspidi ärge seda küll tehke, nagu ise ka otsustanud olete. Tehke koostööd naistetohtriga ja täitke tema juhiseid, siis olete enda poolt teinud parima.
Kõike head soovides,
Jüri O.-M. Ennet