raseduse mõju psüühikale. 26.05.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere doktor.viimasel ajal tunnen et peas läheb nagu sassi.olen 3 ndat kuud rase-4 rasedus ja enesetunne on uimane, ükskõikne,nutan iga väikse asja pärast.olen muutunud lohakaks-ei korista,ei taha süüa teha ega isegi ennast pesta.muidu olin väga rõõmsameelne ja energiline naine.mees on juba 5 ndat kuud välismaal lähetusel.vahepeal on ka kodus käinud.tuleb juuni lõpus koju päriselt.mõnikord vaatan aknast alla ja mõtlen ,mis siis oleks kui hüppaks....peale viimast sünnitust oli sama lugu ,kirjutasin siis ka teile ja kõik mõõdus.olen väga õnnetu ja kardan et järsku teen midagi endale või lapsele.loodan et vastate varsti. ette tänades eva

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Naistearsti nõuanded esiplaanil.
Mehega suhtlemist (tel, e-post, jms) suurendada, võimalusel Ta varem koju kutsuda.
Tegelege Lastega.
On ju üksikemasid, Teil mees olemas ja koju tulemas!
Teil ka järglasi juba olemas.
Teil ka rasedus (mida mõned raskustega saavutavad) omandatud.
Ole ÕNNELIK!
Väikesed murelained ikka aegajalt õnnemeres olemas.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet