cata 22.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kirjutasin teile hiljuti.....
taipasin et ma ei saa seda ka emale usaldada...lapse isa on minuga ja toetab mind nii mu mõtete kui ka tegudega...kolin tema majja...tema vanemate ja tema juurde....aga kas vanemad saavad yldse selle yle otsustada kas teen aborti või ei tee......otsustasin et ei ytle enne kellelegi midagi kui kõht välja hakkab paistma....nii kaua saan muretult edasi elada......kas nii tegutsen õieti..??
päikest teile tohtrionu..!!!
cata

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Cata,
soovin edu.
Mida Ämm ja Äi asjast arvavad, millal nemad soovitavad Sinu Emaga rääkida?
Võibolla sobiks, et nemad räägivad? Kas ka riiklikust registreerimisest, ametlikust pereloomisest olete rääkinud, tähtajad maha pannud?
Elage kõik tervislikult ning oodake rõõmuga Lapsukest.
Ja päike paistabki, Sulle!
Tervitades,
Tohtrionu