ei julge..... 17.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere ..olen 17.aastane ja olen 7-ndat nädalat rase.....aga ma ei julge oma vanematele sellest iidsatadagi....isa vist tapax mu ära..kuid ema ...ema suhtumist ma ei tea....ega ta midagi halvasti ei ytlex.....kurb on see et vanemad pole mu lapseisast midagi kuulnud ega teda ka näinud...ei taha kindlasti sellest lapsest ilma jäääda ..armastan teda juba nii väga....mida teha?olen nii segaduses...tegelikult ei ole ju õige aborti sellepärast teha et ma ei julge sellest oma vanematele rääkida..???ma olen nii segaduses ..et kaalun vahel üxi mõtetesse jäädes isegi enesetapu.......mida pean tegema.....kuidas ma neile ytlen seda....või kas yldse ytlen...

tervitades kurvastav cata

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Cata,
ütle seda EMALE ja üheskoos juba tegutsete edasi. Tema mõistab Sind!
Kus Lapse Paps on ja kuidas selles plaanis ühiselt edasi asjad kulgeksid? Ka see liin vajab selget arusaamist. Ja oletegi juba neljakesi: Sina, Laps, Sinu Ema ja Lapse Isa.
Mine ka naistearsti juurde, et tervist kontrollida ja vajadusel veidi "kohendada".
Ole tubli!
Tohtrionu.