elekter 24.02.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ei teagi kelle poole nii veidra küsimusega pöörduda kuid olete alati osanud kõigele hästi ja õieti vastata.nimelt olen ma oma elu jooksul pidevalt elektrit saanud. küll poes kärusid puudutades,trollis käepidemetelt,laste mängunurkades-eriti järve selveris.käib raksakas.isegi oma abikaasalt ja lastelt.väga ebameeldiv tunne.mis see võiks olla. pole vist teie rida aga midagi võib-olla oskate öelda.olen ka tööl haiglas õena -valvetes ja haige voodi ja palati radiaatorid on ka ühed kohad.ette tänades evi

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Eeva ja Aadam olid alasti ning neil seda muret ei olnud. See on üks võimalus.
Teine võimalus staatilisest elektrist vabaneda on oma riietust muuta. Praegused riided tekitavad Teil staatilist elektrit ja sealt see "särts".
Haiguslikku siin midagi ei ole. Ebatervislikud on vaid mõned sünteetilised riidesordid.
Tervitades,
JüriO.-M. Ennet