energiad 31.08.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lp. dr. Ennet.

Kas on võimalik otseses mõttes teisele pähe istumine.Istusin aastaid koos ühe kolleegiga kõrvuti ja tundsin nagu tema energia tulva oma pähe.Igatahes oli see väga rõhuv ja halb tunne.Kas see on reaalne asi või kujutan ma seda ette endale?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Nii otseses kui ka kaudses mõttes on see võimalik ja mõlemil juhul ebamugav. Kujutlemised ja "õigustused" tulevad seal istumise all.
Sealt altpoolt on hea ka hammustada, vastu tegutseda, oma õiguste ja inimväärikuse eest vääriliselt seista.
Tegutsega ja ärge lubage eneseväärikust "tagumikutada".
Eneseuhkust soovides,
Jüri O.-M: Ennet