Puhkekeskus kus ka arstiabi saab? 18.08.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Sõbranna tahtis enesetappu teha, jäi siiski elama. Sugulased tahavad nüüd hullumajja panna. Kas kuskil eestis on olemas mõni tervisekeskus või sanatoorium, kus saaks lihtsalt närve puhata, kuid kus oleks kas võimalik psühhiaatriga konsulteerida ja rääkida ja arstiabi saada?

Aitähh
Kadri

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Sutsiidkatse järgselt on vaja hingeelu seisundit täpsustada, olukorda veidi analyysida. Haigla vöi Dispanser psyhhiaatria valdkonnast on vajalik.
Yldise seisundi parandamiseks on kasulik iga sanatoorset tyypi asutus, puhkekodu, aga sellele peab eelnema psyhhiaatriga kohtumine ja tema soovitused, nöuanded.
Tore, et Söbranna käekäigu eest hoolitsete. Olete hea inimene.
Parimat Teiele mölemile soovides,
Jyri O.-M. Ennet