närvid ja vitamiinid+mineraalid 25.03.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

tere, olen kuulnud, et magneesium tugevdab närve. võitlen aegajalt oma paanikahoogudega ja unetusega, mõtlesin et kas see toetaks mu närve? kas seda tohiks ilma arstiga konsulteerimata võtta (tegu on ju käsimüügiravimiga)?

Arst vastas:

dr Jaanus Mumma

Psühhiaater

Tallinna Wismari Haigla

Täiesti julgelt võite magneesiumi preparaate käsimüügist
osta ja neid tarvitada.Vitamiinid ja mineraalid tulevad kasuks
organismi üldtoniseerivate vahenditena,mis aitavad kindlasti kaasa
ka psüühiliste probleemide paranemisel.Üle neid tarbida muidugi ei
ole mõtet. Samas aga tõsiste paanikahäirete korral oleks siiski
otstabekas ka psühhiaatriga konsulteerida ja vajadusel vastavat ravi
saada.
Soovin kõike head!
Jaanus Mumma