füüsiline tegevus 19.03.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Ma kirjutan rohkem sellepärast, et kui see siia lehele välja pannakse, siis teisedki loevad seda ja saavad sellest äkki tuge. Nimelt, paar aastat tagasi olin üsna kergesti ärrituv ja tundlik tegelane. Solvusin kergesti ja mul polnud ka eriti palju sõpru. sest käisin vähe väljas, pigem istusin kodus, vaatasin telekat ja lugesin raamatuid. Ühel hetkel avastasin enda jaoks spordi ja sellest ajast alates on mu elus hästi palju muutunud. Olen leidnud sõpru, kellega koos sportida ja ma olen ise ka muutunud hästi palju rõõmsameelsemaks inimeseks. Teisalt, varem olin ikka 2 korda talve jooksul haige, aga sellest ajast alates, kui hakkasin trennis käima, on (nii huvitav kui see ka pole) tervis absoluutselt korras olnud. Nii et võin oma kogemuste põhjal kinnitada, et see spordi tegemise soovitus, mida ka selle rubriigi vastustes tihti esineb, on igati kasulik soovitus.

Ilusat ja rõõmsat algavat kevadet nii dr. Ennetile kui ka teistele selle lehekülje külastajatele.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Jutt õige ning õpetlik.
Lugemisest üksi ei piisa - harjutama!
Tänud ning tervitused,
Jüri O.-M. Ennet