jälle buliimiast 17.01.04 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Lugesin Teile esitatud küsimusi ja Teie vastuseid, siin on tegemist veel ühe 25.aastase buliimikuga, vähemalt ma ise arvan nii, sest kõik sümptomid on olemas. Kirjutasite soovituseks pöörduda Psühhiaatriahaiglasse, aga seal pikad järjekorrad numbri saamiseks. Kas seal on ka mingi tasu psühhoteraapia eest? Kui rahalisi võimalusi ei ole, ja oled viimase piirini viidud, enam ei jaksa, mõtted elu mõttetuse üle saavad painajalikuks ja numbri saad kuu aja pärast, mida teha...
Tunnen, et ei pea sellele vastu, sisikond pahupidi oskendamisest ja söömisest....
Ootan kiiret vatust

Aitähh!

J.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mure suur!
Asju saab kiirendada mitmeti:
1) perearsti saatekiri ja Ta helistab ette, et "asi nii ja naa, vaja kiiresti...".
2) Psühhiaatriakliiniku Dispanseri valvearst võtab igal tööpäeval vastu KÕIKI hädalisi.
3) Ööpäevaringselt töötab Psühhohaigla Valvetuba ja vajadusel saavad ka nemad vastu võtta.
Kas nad ka kohe-päevapealt haiglaravile võtavad, seda otsustavad arstid alles siis, kui on Teiega vesteldud, Teid uuritud. Võibolla peate mõned päevad ootama, aga võibolla ei pea.
Seega - võimalusi ikkagi on!
Olge järjekindel, J!
Kui kuskil tekibki tõrkeid, siis ärge loobuge, alla andke. Ikka võiduka lõpuni, täieliku terviseni.
Edu, kannatlikkust, tervist soovides,
Jüri O.-M. Ennet