kuidas saada arstile? 29.09.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

kuidas saada arstile psüühikahäire kahtlusega inimest, kui ta ise minna ei taha?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kas tegu noore, keskealise või vanuriga?
Probleemile mõistlik lahendust leida koos peretohtriga ja läheneda asjale kaugemalt lähemale e üldprobleemid eelnevalt päevakorda koos tohtriga tõsta ning nende "raames" saab usalduse, koostöövalmiduse ja ka edasise vaimu-hingeprobleemide küsimustele lähenemise võimaluse.
Kasuks tuleb ka eelnev tohtri-psühhiaatriga nõu pidamine.

Kannatlikkust ja järjekindlust,
Jüri O.-M. Ennet