Valetamine 16.10.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere !

Kuidas saada aru, et inimene kellega sa koos elad, on pataloogiline valetaja?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Kuidas saada aru, et inimene kellega sa koos elad, on pataloogiline valetaja?
Kui ta tihti valetab ja ka siis, kui põhjust nagu ei olegi. Puudub nagu vajadus valetamiseks, aga ikkagi.
Valetamine on igal juhul pereelu aspektis parasjagu patoloogiline.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet