Kõrvaaugud 22.03.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Tàpselt aasta tagasi tegin endale kõrvaaugud,hoidsin neid ravi omasid 8ndl kòrvas ja pàrast nende eemaldamisst saati on koguaeg valus olnud kòrvaròngaid vahetada(ei làhe ilma valuta sisse ja pean suruma)
Eile vòtsin röntkeni jaoks korraks max 5min àra ja enam tagasi ei làhe, valutab ja veritseb hullult.
Nüüd on paistes ja katsudes oleks nagu mingi muna kòrva sees.
Kas tegemist on infektsiooniga ja mis ma peale peaks hakkama kui ma ei taha,et kinni kasvaks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Karta on, et ongi infektsioon. Selle ravi üksikasju otsustab perearst.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi