Sekreedi tekke põhjus ,mis takistab uneapnoe maski kasutust öösi... 24.01.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Terve 2023.a. arstid pealinnast otsivad sekreedi teket öösi magamisel,
maski kasutamisel uneapnoe keskmise astme diagnoosiga.Tähtsad
põhiorganid korras.Täna kurgu-kõrva arst vandus, minu ravile puudub
meditsiini areng... Imestusest kuhu pöörduda... Gastroloog eest ja tagant 100 % kasutatud kõiki aparaate ja kontroll seadmeid.
Ainult nefroloog on veel ees.
Kas Teie arvates on veel mingeid ravi võimalusi , väi kuhu pöörduda...

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on palju. Oletada ja huupi pakkuda ei saa, see suurendab veelgi Teie muret ja ärevust. Mõnikord läheb kauem aega, kui leitakse põhjus ja õige ravi. Saan soovitada head koostööd oma arstidega.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi