Keele tagaosas ebamugavustunne 02.01.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Viimastel nädalatel on olnud pidev tunne nagu karv oleks kurgus. See tunne on aja jooksul pigem süvenenud. Nüüd kirjeldaks rohkem nagu popkorni koorik v midagi oleks keele lõpus külge jäänud. Koguaeg on häiriv tunne. Sellele lisandus tunne nagu püsivalt oleks klomp kurgus ja sunniks neelama aga miski ei liigu kuhugi. Olen proovinud kurku kuristada suuveega ja meresoolaga segatud veega aga tulemus on null. Pigem läheb hullemaks. Peale söömist v joomist tundub olukord hullem. Hommikul ärgates nagu veidi leebem.
Üritasin ise vaadata kas näen midagi. Keel ja kurk tunduvad sellised nagu koguaeg. Roosa ja keelel erilist kattu ka ei ole. Ise vaadates märkasin et keele tagumises servas sügaval oleks nagu see tavaline keelel olev mini punane täpp(näda vist?) kasvatanud enda külge valge kõrge tipu. Üritasin ka pildile saada. Pilt ei ole just parim sest välk ei toimi. Millest selline asi olla võib järsku ja kuidas saaks leevendust? Kas probleemi võib tekitada igapäevased kõrvetised?Arst korduvalt kõrvetiste vastu rohtu kirjutanud kuid tulemus alati ajutine.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks on Teie kirjas väga vähe infot, et saaks anda sisulisi soovitusi. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi