Ebamugavustunne kurgus 15.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Tekkis nädal tagasi ebamugavustunne kurgus. See on vahelduva eduga taandunud ja siis jälle esile tulnud. Valulikkust ei ole, kuid truse või selline surve on kurgu üla osas. Neelates tunnen ka ebamugavust. Nagu pildilt näha siis on mõlemal pool kurgus punased kohad ning keele tagaosas villid, Samuti on paremal pool mingisugune paistes kõrgendik või punni moodi asi. Mis ma tegema pean ja kas see võib olla tingitud e-sigaretist?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on mitu. Ma ei saa oletada ja midagi huupi pakkuda. Soovitan perearsti külastust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi