Bochdalek hernia 02.11.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Käisin hiljuti kopsuvähi kompuutertomograafilisel sõeluuringul. Kopsudega on kõik hästi, aga leiti mõlema diafragma väike rasvkoeline Bochdalek hernia. Sellest siis ka küsimused. Kas selline song võib tekitada hingamisraskusi? Kas ma peaks midagi ette võtma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tõenäoliselt mitte. Aga pidage nõu oma perearstiga, temalt täpsem käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi