Uriini analüüs 24.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Tehtud uriini analüüs, et uurida neerud. Selgus, et uriinis esinevas ketokehad ja bilirubiin väärtusega 17. Mida see võiks tähendada? Pereõde mõtleb kontrollida maksu, kuid kunagi probleemi ei olnud sellega. Hepatiiti ei ole, ei tarbi alkohooli. Kui auur ja ohtlik see väärtus on? Hiljuti oli koroona, võib olla see kuidagi mõjutas, sest juunis uriini analüüsis billirubiin oli 0.
Aitäh

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie probleemistik on keerukas, arvuti teel seda ei saa lahendada. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi