analüüs 19.10.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Palun selgitust ja nõu jälle Teilt uriini analüüsi kohta,Olen küll vana aga ikkagi.Lasin need ise teha ning oma perearstilt nõu ei saa-------o
Albumiin uriinis 9,4mgl
Kreatiin uriini 13,5mmol/l
Albumiinkeratiin uriinis 0,7mg/mmol

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie probleemistik on keerukas, arvuti teel seda ei saa lahendada. Osa andmeid on kummalised, ilmselt valesti ümber kirjutatud. Palun pöörduge uuesti oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi