Paistes koht kurgus 02.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Viimane kord aasta algul olin haige, ka kurk oli väga haige. Siis avastasin, et kurgus on sellised munalaadsed paistetused ( pildil rohkem paremal pool ). Selline paistetus on jäänud nüüd siiamaani püsima. Mõni arst näeb, teine ütleb, et pole seal midagi. Ennast aga häirib, kas sellised püsivad paistes kohad on tõesti normaalsus? Ega ei viita millegile pahaloomulisele? Mandlid olevat mul olematus suuruses, neid ei ole näha ja paistes kohad oleks justkuid enne mandleid aga muidugi, mina ei ole arst. Ehk oskate abistada nõuga, kas oleks põhjust siiski nõuda perearstilt KNK arsti juurde aega? Tundub, nagu kõik vaataks pigem kõri tagantpoolt mitte neid kohti eespool mandleid. Tänud!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Midagi halba esmapilgul ei näe. Saan soovitada koostööd oma perearstiga. Kolleeg vaatab kurgu põhjalikumalt üle, teeb vajadusel vereproovid, katsub lümfisõlmi kaelal jm. Siis edasine käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi