Kaela ja kurguvalu 22.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Umbes nädal tagasi ärgates oli kael selja taga paremalt poolt valus ja kange. Paari päevaga jäi valusaks ka teine pool, pead pöörata ei saa. Samuti on paistes ja valus kurk. Eriti valus on öösiti, raske pöörata. Lisaks ibuprofenile (2-3 tabletti 400mg) olen pannud 1päevaks pipraplaastri ja edasi määrinud kreemidega: diclac, viprosal. Paremaks pole läinud. Arvasin, et tekkis tuulise ilmaga ujumisest, aga nüüd juba nädal.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid võin loetleda palju. Igal ühel on neist väikesed erisused, seda peab täpsustama arst reaalsel vastuvõtul, siis ka õige ravi. Hea koostöö oma perearstiga !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi