Liigne ila eritus magades 01.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist , mure selline et nüüd juba kuu aega või kaks isegi on öösiti ila eritus eriti suur , hommikul ärkan ülesse nii et pool nägu on sellist limast ila täis ja pool patja ka märg, on mille pärast muretseda või pigem mitte ? Stress ja depressioon olnud juba 7 aastat aga pole kindel kas võib sellest tuleneda

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arvuti teel, vaid vaevusi lugedes ei ole võimalik midagi kindlat diagnoosida ja ravi soovitada.
Saan soovitada perearsti konsultatsiooni ja edasist käsitlust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi