Öine ila 12.05.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist , mure selline, et peaaegu igal hommikul pool nägu sellist limast ila täis, vahepeal isegi kurku tõmmanud (väga harva) nii et hing kinni ja kõhid tund aega järjest. Millest võib selline ila eritus tingitud olla? Kaal on 110 ja pikkus 169 , ehk siis ülekaalus, kas võib sellest tingitud olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tekib palju küsimusi, kui kaua, kas norskate, kas tunnete kõrvetisi. 40 kg ülekaalu, see võib ka olla üks põhjus. Oletada ei saa, soovitan pöörduda oma perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi