lillad laigud käsivartel 26.08.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul juba eelmisel kevadel tekkisid käsivartele tumedad lillakad plekid,algul olid ainult täpid ja ühel käel,siis ilmusid suuremad ja väiksemad läbisegi.Pikkamööda hakkavad need kaduma ja siis varsti ilmuvad jälle uued.Praegu on need mõlemal käel.Need ei sügele ega tekida vaevusi,lijtsalt väga inetud,eriti suvel lähikeste käistega käies.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arvuti teel, vaid vaevusi lugedes ei ole võimalik midagi kindlat diagnoosida ja ravi soovitada.
Saan soovitada perearsti konsultatsiooni ja edasist käsitlust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimäig