Transferriini küllastatus 11.05.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Sain proovide vastused ja kuna olen ootel veel teiste proovide vastuseid, siis perearstile pääsemine võtab veel aega. Proovide vastustest leidsin Transferiini küllastumise näidu mis oli pea 87%. Rauasisaldus kehas oli natukene alla normi. Kas peaksin muretsema või pole selleks põhjust? Mainin ära, et ei tarvita ega pole tarvitanud väga pikalt ühtegi ravimit.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saa konkreetselt vastata. Analüüse hinnatakse tervikuna, mitte üksiknäitu. Vajalik on ka täisvereproovi tulemused. Teie perearst selgitab kõike lähemalt.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi