kõhuprobleem 09.04.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Mind häirib väga kiire ainevahetus või mis asi seda põhjustab. Söön hommikul kaerahelbe putru ja ühe võileiva. Hommikul võtan ühe rauatableti koos apelsinimahlaga. Hommikul käib kõht korralikult läbi. Möödub paar tundi ja jälle on vajadus WC minna ja kõht on lahti. Kui on õhtul vaja kontserdile minna, siis ma rohkem ei julge süüa, aga ikka keset kontserti on WC vajadus ja kõht lahti. Tekkis siis, kui oli rauavaegusaneemia. Hemoglobiin oli 70 ja raud 3. Nüüd on näitajad korras, aga kõhuprobleem ei näi mööduvat.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kindlat diagnoosi ja ravi ei saa arvuti teel määrata. Oletama ei hakka. Saan soovitada pöördumist arsti vastuvõtule, vahetut kontrolli, põhjendatud uuringuid ja ravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi