Mul on kõrge verõhk ja pulss on madal 162/92 pulss46 mida teda? 02.04.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Vererõhk kõrge ja pulss madal
Mul on kõrge verõhk ja pulss on madal 162/92 pulss46 mida teda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, Teie küsimus jõudis minuni mitmekuise hilinemisega. Loodan, et tänaseks on Teie mure lahenenud, kuid vastan siiski.

Teie perearst hindab olukorda, määrab ravi, vajadusel korraldab täiendavad uuringud, konsultatsioonid.
Head tervist soovides
Madis Veskimägi