Valus neelata 15.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere tekkis nädal aega tagasi suht suur köha, nüüd on imelikul kombel tekkinud valged täpid mandlitele ja suht valus on neelata ja vahepeal ka lööb kõrva valu ja kui tahan köhida siis on selline tunne, et mingi terav asi on kurgul ees ja kui tahan köhida siis tuleks nagu mingi okserehvleks, aga vereproovi ei julge tegema minna kuna kardan süstlaid ja selliseid asju mis ma tegema peaks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on mitu, angiin, mononukleoos. Soovitan perearsti külastust.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi