Kurgus valus 03.03.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Nädal tagasi sõin kiluleiba ning kala luu läks vasakule kurgu poolele halvasti, jäi sinna kinni ilmselt. Nüüd nädal on siuke ebameeldiv neelata ja hommikuti ei saa üldse neelata enne kui lonks vett võtan.
Vaatasin päev tagasi kurku ja seal on selline punane täpp ning auk(??) lisasin ka pildi selle kohta, ei oska paremini seletada.
Kas see on normaalne ja lahendub ise või peaksin kuskile näitama minema?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kui puudub paranemistendents, siis on vajalik perearsti konsultatsioon.