Valus kaela keskel katsudes ja neelata valus 22.12.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Mul valus neelata sest kurgus valus. Mul on ka paremalt poolt katsudes kaela valus. Mis tegema peaks?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Teie küsimuses ei selgu olulist infot palaviku, vaevuse pikkuse jm suhtes.
Soovitan nõu pidada apteekriga, ta soovitab käsimüügist vaevuste leevenduseks parima vvõimaluse.
Edasi hea koostöö oma perearstiga.
Kaunist jõuluaega !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi