Valud paremas käes, neelamisrqskused ja köha 27.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, olen umbes nädala kannatanud neelamisraskuste käes, see süveneb hullemaks iga päevaga, oma sülge on väga raske neelata, püüdes appi võtta välja köhimise. Köhides lööb suur valujutt paremasse kaenlasse, seejärel valu pikki õlavart allapoole. Samuti on valus parema abaluu kohal,seljas. Olen nõutu, ja hädas. On päris hirm lämbuda. Palun Teid, aidake!
Suurimad tänud Teile!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ei hakka midagi oletama. Kindlasti ja kohe perearsti vastuvõtule. Ägeda vaevusega peab sinna saama samal päeval.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi