Sügelev nahk 11.11.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

küsin teise inimese eest. Ma ei tea, kas kaasa pandud pilt annab adekvaatse ettekujutuse, aga jala omanik on naha korralikult katki kratsinud. Kas ureaga kreem võiks aidata? Mitme protsendiline sel juhul? Kirjutan siia, sest arsti juurde ta kindlasti pole nõus minema, ainus asi, mida ta teeb on selle naha katki kraapimine. Ütleb, et ilma sügamata olla ei saa.

Aitäh!

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Julgen soovitada tõesti uurea 10% jalasalvi, lisaks mõni nn allergiatablett suu kaudu. See võiks leevendada vaevust. Kuid täpse haiguse selgitab välja arst, kes saab kõike vahetult uurida ja täpsustada.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi