Nahainfektsioon päraku ümber 28.06.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Algselt sügelev tagumik, seejärel sügelus kül kadus aga nahk ümber päraku juba pikemat aega haige. Olen proovinud seenekreeme aga ei tööta. Millega võiks olla tegu ja mis ravi soovitate?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei ole võimalik selle info alusel anda konkreetset lahendust või raviotsust. Saan soovitada vaid head koostööd oma perearsti jt spetsialistidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi