Xarelto 23.08.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Juba pikemat aega on tunne,et mingi asi on kurgus.Neelates on eriti tunda.Pidevalt on tunne,et kassisaba on kurgus.Pidevalt ajab köhima nii,et see ajab lausa öökima.Käisin perearsti juures .Kurk pidi olema punane.Arvati ,et see on põhjustatud xareltost,mida tarvitan,trombi tõttu.Seetõttu kirjutati mulle Nolpaza,mis pidi kaitsma magu xarelto mõju eest.Ehk siis arvati,et kõik on põhjustatud mao ülehappesusest,mis pidi olema tingitud xareltost.Võtsin rohu ära,tulemust pole.Vereanalüüs on korras.Mingeid muid uuringuid ei määratud.Perearst soovitas pöörduda apteeki.Kas on midagi,mida saaks veel teha,või mis võiks aidata ?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalikke põhjuseid on palju. Alati ei õnnestu kohe tulemuslik ravi. Ikka hea koostöö oma arstidega.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi