Südame uuring 10.08.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere

Kas oskate öelda mida tähendab

1)Mitraalklapi eesmine hõlm kergelt prolabeerunud,
regurgitatsioonita.
2) Trikuspidaalklapilt ja PA klapilt minimaalsed regurgitatsionid.

Kas oleksid vajalikud edasised uuringud, sest sellest uuringust on nüüd aasta möödas. Kas peaksin kuidagi jälgima füüsilist pingutust?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Arvan, et tegemist on normivariandiga. Need küsimused tuleb esitada uuringu teinud arstile. Pean liiga palju oletama, see ei ole hea ei Teile ega mulle.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi