(Ilmselt) Külmetushaigus 14.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,

Olen üle kahe nädala haige olnud, vahepeal läks tervis paremaks, kuid nüüd on ainult hullemaks läinud. Perearsti juurde sain aja teisipäevaks ning koroonat mul ei ole (test tehtud 14.07.2022). Esimesel kahel päeval olin ka paar tundi palavikus ning esmaspäeval esines paremas kõrvas tugev valu. Hetkesed süptomid: köha/kurguvalu, nohu/tilkuv nina ning kõrvad on lukus.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saa aidata. Saan soovitada vaid koostööd oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi