Sinikad jalgadel 24.05.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mure selline, et mõlemad jalad on sinikaid täis, mis on iseenest tekkinud. Ei ole end kuskile ära löönud ega kuidagi haiget saanud. Sinikad on üsna suured ja lillad, jalgade peal laiali. Väiksematega kokku umbes 10. Hemogramm 5-osalise leukogrammiga oli korras. Milles võib olla probleem ja kas see võib olla kuidagi ohtlik? Ega trombidega tegemist ei ole ja kas oleks vajalik lisauuringud?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Võimalusi on palju. Haiguseid ei ole võimalik napi kirjelduse järgi diagnoosida ja ravida. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi