3 aastat kestnud toidu vale maitse 17.04.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Kolm aastat tagasi muutus toidu maitse-alguses leib väga magusaks, jogurt hoopis maitsetuks, astelpaju väga mõruks jne. Kasutasin sel ajal depress. rohtusid, aga psühhiaater ütles, et see ei saa olla põhjuseks. Mul on refluks, mao alahappesus, kasutan väikeses doosis Cardacet ja Simvacori. Maitse suus aeg-ajalt muutub, järelmaitse on praegu magus. Näpuotsa veri oli veebr. 5,1.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Ega ei ole koroonat põdenud. Kas võib vaevus olla seotud ravimitega ? Soovitan koostöös perearstiga katsetada muid skeeme. Teie elukvaliteet on ka oluline !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi