EKG Holter uuring 24h 14.04.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Sain vastuse peale EKG 24h uuringut.
Kas oleks võimalik öelda mida antud tekst tähendab:

Kirjeldus: Teostatud EKG monitooringut 22 tundi ja 39 min.Ööpäevaringselt esines siinusrütm
keskmise fr-ga 83 l/min,minimaalne fr.47 l/min (k.06:52),max fr.147 l/min (k.16:17).Registreeritud
üksik VES,97 SVES,1 paarilist SVES ja 1 supraventrikulaarse ektoopilise rütmi episood
6 löögist.pause üle 2,0 sec ei esinenud.Siinustahhükardia foonil (koormuse ajal) esines
ST segm.depressioon !

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Lõpliku hinnangut on mul raske anda, ilmselt normi variant. Kuid on palju muid asju, mida otsustamisel arvestada. Hea koostöö oma perearsti ja kardioloogiga, nt e konsultatsioon.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi