Rõhk kõrvas 23.10.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Juba pikka aega tunnen,et mul on väljastpoolt nagu surve sügavale kõrva aukudesse. Nagu oleks ka samas tihedasti tropid kõrvas. Vahepeal sügelevad. Mingit eritist ei tule ja kõik on puhas. Tegelen iluuisutamise ja tantsuga ja pikka aega olen märganud,et ma ei saa keerutusi ega piruette teha..pea käib kohe ringi hirmsasti. Olen kasutanud kõrvavaiku lahustavat ainet,apteegist,aga sellest pole kasu olnud mingisugust.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Soovitan vahetult perearsti poolt kõrvu kontrollida. Kaebused on ikka väga vaigu moodi. NN vaigulahustid alati ei tpimi. Puhastamin, eriti vatitikkudega torkimine teeb asja hullemaks.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi