diafragma 03.08.21 / Perearst

Külastaja küsib:

tere , olen hädas oma tervisega , gaasid või mis ajavad diafragma peale ,sealt südamele , üks öö südame löögi sagedus 120 , kui hakkasin kõhtu masseerima , läks paremaks , mingid ohked jne , lühidalt nii , kena edasi

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kahjuks ei saa ma Teie küsimusest tervikpilti probleemist. Palun pöörduge oma perearsti vastuvõtule.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi