Valulik veresoon ja astudes tundub ka valus olevat... 07.06.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Veresoon on kõva ja valulik,et nädal tagasi oli sama jalg ka tugevalt paistes.Vahel tõmbas jalale toetudes isegi krampi tagant sääremarja.Veresoon on katsudes ka kivikõva ja ülevalt poolt säärte on sama veresoon samuti valus,et jutt käib ca 30 cm pikkusest valulikkust veresoonest.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Esmalt vabandan, minust mitteolenevatel põhjustel jõudis teade Teie küsimusest minuni suure hilinemisega.
Minu poolt ei ole õige hakata midagi diagnoosima, seetõttu ei saa anda ka ravisoovitusi. Sellel vaevusel on väga palju põhjuseid, neid tuleb täpsustada arsti vastuvõtul.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi