Varvas paistes, punane 09.08.20 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere, mul läks üle öö keskmine varvas paiste, punaseks ja on valulik astudes. Samuti kandub lööve edasi jalalabale(valus on siiski vaid varvas) ning see on kestnud juba üle nädala kindlasti. Kas peaks muretsema ja millega tegu võiks olla?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Kirjeldus viitab varba pehmekoe põletikule, tselluliidile. Paikseks raviks Braunovidon salvside, 2 x p, hinnata ravi efekti 3.4 päeva pärast. Kui parem ei ole, siis perearst ja edasine käsitlus.

Head tervist soovides
Madis Veskimägi