"Tuli torus" täpsustus 27.01.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere. Tänan vastuse eest. Saadan pildi uuesti. Sirvisin erinevate STD-de sümptomeid, aga kusagil ei kohanud sellist sätendavat "klaasipuru". Loodan, et foto tuleb seekord läbi.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tänan, pilt on huvitav. Võimalik, et tegemist võib olla mingi ainevaehtusprobleemiga, harvikhaigusega, mistõttu uriinis on mõnede ainete sisaldus suurem ja tekib selline leid, soolade sadenemine. Ikka perearst, hoolas vaevuste hindamine, mõtlemine, läbivatus, kaasnevate leidude otsimine, eristusdiagnoos, täpsemad uuringud. Kui see tehtud ja saadate sama pildi perearstile, siis võib teha e konsultatsiooni uroloogiga.

Ühesõnaga, mõtlemist ja uurimist on.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi